frightfulfête

Zawsze powtarzam, że macierzyństwo dodaje mi skrzydeł. Jestem przede wszystkim mamą. Mamą Zuzi i Borysa, zajętą sprawami wagi nadrzędnej, takimi, jak tulenie do snu, przeganianie strachów z pokoju czy opowiadanie barwnych historii o kolejnej księżniczce, której życie odmienił piękny książę.

Ale jednak, mimo to, w mojej głowie zakiełkował pomysł na zrobienie czegoś więcej. Stworzenie czegoś całkiem mojego, co będzie napędzało do działania, dawało satysfakcję i motywowało do rozwoju. Czegoś, co połączy miłość do dzieci, pasję do rzeczy z duszą, sentyment do rodzinnych historii, starych zdjęć,  zamiłowanie do naturalnych tkanin i ponadczasowych wzorów ubrań, które nigdy nie wychodzą z mody.

I tak, w domowych pieleszach, wśród pokrzykiwania dzieci, przy wielkim wsparciu mojego Męża, powstała marka Little Vintage. Jest wypadkową wszystkiego, co dla mnie ważne w życiu. Jest moją misją, aby podkreślić to, co najpiękniejsze: niewinność i naturalne piękno, które nie potrzebują tysiąca warstw falban i krzyczących kolorów. Wierzę, że ponadczasowe formy połączone ze świetną jakością naturalnych tkanin dają wszystko, czego potrzeba, aby wyrazić to, jak wyjątkowymi istotami są Nasze Dzieci.    

Zapraszam do Naszego świata. Mam nadzieję, że zechcecie poznać Nas bliżej i zostaniecie na dłużej.

Ściskam, Ania