Little Vintage jest marką dla kobiet i dzieci. Z dumą tworzymy w Polsce, z poszanowaniem pracy innych i w pełnej zgodzie z  fair trade. Dbamy o środowisko: nasze tkaniny nie zawierają sztucznych włókien, a przesyłki przygotowujemy z udziałem papierów z recyklingu.

 „Zależy mi aby ubranka podkreślały piękno naszych dzieci, a nie wychodziły na pierwszy plan. Żeby ktoś, kto patrzy na nasze dziewczynki pomyślał: „o mamo, jakie cudne dziecko!” zamiast: „wow, ale falbany!”. Chcę żeby nasze dzieci miały szansę wyglądać i czuć się jak dzieci. W wygodnych, uroczych ubrankach. Uszytych z naturalnych tkanin. Nie krępujących ruchów, a pozwalających odkrywać, brudzić się, cieszyć się dzieciństwem po prostu.”
– Anna Cholewa, założycielka i była właścicielka Little Vintage.

Słowa Ani najpiękniej oddają charakter tej sumiennie i troskliwie tworzonej marki, jako nowa właścicielka z dużą wdzięcznością podzielam tę wizję. Jestem mamą, byłam klientką Little Vintage, a teraz ten mały, nostalgiczny świat dziecięcych kołnierzyków i miękkiego lnu stał się częścią mojej codzienności. Układając w pudełku starannie uszyte ubrania mam nadzieję, że będziesz nimi zachwycona tak, jak ja, kiedy odbieram je od naszej zdolnej krawcowej. To takie małe dzieła sztuki, których jakość jest niezaprzeczalnie widoczna i odczuwalna. 

Łatwo mi chwalić, ponieważ to nie tylko moja praca. 🙂

Cieszę się, że do nas zaglądacie.

Patrycja Persona-Wójcicka
Właścicielka
Little Vintage